KONST / Litografier / Färglitografi 8952202
*
nr 895 2202
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), Stockholm, 148/250 bm: 57x53
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 maj 2014
kl 18:00:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 13:42:08
1
500 kr
19/5 17:11:43
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad madeleine pyk stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2118 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:27
-
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:23
-
2117 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "sweiz". Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:15
*
Madeleine Pyk
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 895 2202
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), Stockholm, 148/250 bm: 57x53
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.200 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/5 13:42:08 | 1 | 500 kr |
19/5 17:11:43 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad madeleine pyk stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2118 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:27 -
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:23 -
2117 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "sweiz". Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:15